• HLÁSENIE Z LYŽIARSKEHO... 🎿❄️☃️🌞

DEŇ - 1.

"Dnes sme prišli na lyžiarsky . Chata je celá drevená a veľmi pekná. Obed sme síce nemali, ale vystačili sme si so zásobami. ... Alebo aj nie?😂 Večera bola prekvapivo chutná. Lyžiarsky terén bol prvú polovicu zjazdný ... Potom začal padať mokrý sneh a už to nebolo až také fajnové. Každopádne sme to zvládli bez zranení🙏🏼. Zatiaľ... Zabudnutá prilba a rukavice sa úspešne dostali z domu až na Čertovicu k svojmu majiteľovi, ako inak, vďaka ochotnej mamke❤️. Izby máme pekné a celkom veľké. Pedagógovia nám dávajú dostatočné množstvo voľnosti na chate, za čo sme im véééľmi vďační 👌. Hádam to nezmenia🙏🏼🙏🏼🙏🏼 a bude to takto pokačovať aj ďalšie dni."

Hlásenie poslali : 🍀Lucia Bindasová,

🍀Viktória Varsová,

🍀Sofia Čierťaská,

🍀Linda Boboková

📢HLÁSENIE Z LYŽIARSKEHO ☃️❄️🌡️🌬️

DEŇ 2.

"Dnes bolo fakt super, až na to, že svah bol trochu viac zľadovatený, ale aj tak sme sa zabavili... Keď sme mali prestávku, zhadzovali sme sa z malého kopca... 🤣 Musíme povedať, že tým, čo to nešlo, to zrazu začalo ísť veľmi dobre👍👌👏... Na raňajky sme si mohli spraviť obložený chleba🥪... Obed bol výborný, mali sme rizoto a hrachovú polievku a na večeru sme mali maďarský guláš🥘. Večerný program sme vyplnili hraním hier Uno, kariet, hádzali sme si loptičku a "seriáluchtivé" romantičky stihli pozrieťaj Dunaj na Markíze📺. Pozdravujeme😘!

"Natálka a Nelka ♥️👍

📢HLÁSENIE Z LYŽIARSKEHO ☃️❄️🌬️🌡️🎿

DEŇ - 3.

"Dnes nám počasie až tak neprialo. Ráno sme boli vyskúšať kvalitu snehu, ale už po prvej jazde učitelia rozhodli, že je to pre nás nebezpečné. Proste svah bol "nedalosalyžovať-eľný" ⛔. Vrátili sme sa teda na chatu.😭🥺

Aby sme "zabili nudu", kým sme čakali na zlepšenie počasia a kvality snehu, rozprávali sme si "vtipy"🤣v spoločenskej miestnosti.

Poobede sme mali vytúženú lyžovačku namiesto plánovanej turistiky. Na svahu nás však skoro odfúklo (možno aj naozaj😃) a mali sme tu dokonca roztrhnuté oteplovačky🙈👖... Našťastie, to opäť ďalší šikovný rodič - tatko zachránil🙏🏼❤️... Jednoducho kúpil, doviezol a odovzdal oteplovačky celkom nové 👏.

Večer nám učitelia vymysleli veľmi zábavnú aktivitu... Každá dievčenská izba preobliekala a premaľovala jedného alebo dvoch chlapcov na baby a potom nasledovala módna prehliadka. Mali sme tu influencerku z Petržalky, mladomanželky i premiéru modeliek na móle. V živote sme sa viac nenasmiali😂😂😂👌."

Hlásenie podali: Sofia, Lucka, Linda

HLÁSENIE Z LYŽIARSKEHO 🎿🌞❄️🧤🌡️

DEŇ - 4.

"Vo štvrtok sa počasie konečne zlepšilo🙏🏼. Od rána nám krásne svietilo slniečko (niekedy až pieklo). Posledné😢 čarovné lyžovanie...Všetky "školské ratolesti"už jazdia na vleku ako profesionáli. No a dole svahom ani nehovoríme... Občas sa šmykneme, spadneme, ale dôležité je sa opäť postaviť a ísť ďalej. To sa nám vždy podarí! Zdola svahu to niekedy vyzerá, že nelyžujeme, ale že letíme😂✈️... Každý skokanský mostík a hrbol, ten je náš⛷️! Treba ale uznať, že medzi sebou máme lyžiarske talenty⛷️, ktoré majú lyžovanie proste v sebe a to nikdy predtým nestáli na lyžiach🤩.

Keď sme sa vrátili unavení do chaty, čakali nás výborné palacinky. Teraz máme večerný program a zajtra už len všetko zbaliť (no to sme zvedaví, kto, čo zabudne🤔... A keby aj, hádam to len nebudú lyže🙈), a odfrčať autobusom domov. Celý lyžiarsky sme si veľmi užili a väčšina z nás by si priala tu ešte zostať❤️. Lyžiarsky nám posilnil kamarátske aj medzitriedne vzťahy a hlavne sme si tu užili veľa zábavy. Preto ho určite odporúčame aj budúcim siedmakom a už teraz by sme si ho veľmi radi zopakovali odznova.

Samozrejme, že starostlivosť a inštruktorské schopnosti našich učiteľských "parťákov" si zaslúžia véééľkú pochvalu a jedno spoločné. Ď🧡A🧡K🧡U🧡J🧡E🧡M🧡E🧡!!!

Hlásenie podali: Lucka a Linda