• Ciele projektu

Strategický cieľ projektu

Za podpory moderných didaktických pomôcok v súčinnosti s implementáciou moderných metód výučby uskutočniť obsahovú prestavbu vzdelávacieho systému pre potreby vedomostnej spoločnosti.

Prostredníctvom realizácie nášho projektu uskutočniť prestavbu vzdelávacieho systému,  zvýšiť kompetencie našich žiakov s cieľom ich lepšieho prispôsobenia sa  potrebám vedomostnej spoločnosti.

Špecifické ciele projektu

1.Vytvorenie a implementácia školského vzdelávacieho programu v súlade so štátnym vzdelávacim programom.

2. Metodologická a obsahová inovácia výchovno-vzdelávacieho procesu v Základnej škole v Hliníku nad Hronom.

3. Rast vzdelanostnej úrovne pedagogických zamestnancov na zavádzanie moderných foriem vzdelávania do vyučovania.