• Publicita

•

V roku 2021 bol v Základnej škole Hliník nad Hronom realizovaný projekt „Vybavenie IKT učebne základnej školy v Hliníku nad Hronom“. Projekt je realizovaný s pomocou a zo zdrojov Európskeho fondu regionálneho rozvoja, Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky a Integrovaného regionálneho operačného programu, so spolufinancovaním OZ Združenia na rozvoj a podporu školy, Školská 482, Hliník nad Hronom.

Hlavným cieľom projektu je zvýšenie kvality základného vzdelávania žiakov v Základnej škole Hliník nad Hronom prostredníctvom vybavenia IKT učebne. Táto učebňa bude slúžiť ako nástroj rozvoja kľúčových teoretických a praktických kompetencií žiakov v súlade s požiadavkami ich budúcej profesijnej orientácie a aktuálnymi potrebami trhu práce. Projekt bude slúžiť žiakom základnej školy, prispeje k zlepšeniu celkovej konkurencieschopnosti školy a výstupy projektu budú využívané denne.

Projekt je realizovaný v počítačovej učebni v budove  Základnej škole v Hliníku nad Hronom na Školskej ulici 482. Odborná učebňa bude plniť svoj účel od októbra školského roka 2021/2022.

Termín ukončenia realizácie projektu je 31. október 2021.

Výška podpory je maximálne 9.604,50 €

Celkové oprávnené výdavky projektu sú vo výške 10 110,- €