• CELOSLOVENSKÉ SÚŤAŽE

• Čitateľský oriešok

Matúš Číž

Informatický BOBOR – online súťaž

V týždni od 11. do 15. novembra sa aj žiaci našej školy zapojili do celoslovenskej on-line informatickej súťaže iBobor.

V kategórii Drobec súťažilo 37 tretiakov, z toho 20 bolo úspešných.

Plný počet bodov dosiahli traja žiaci, Simonka Grúbelová a Matúš Pelegrini z 3.A triedy a Simon Salenka z 3.B triedy.

V kategórii Bobrík súťažilo 28 žiakov  4. ročníka, z ktorých bolo 8 úspešných a 24 žiakov z piateho ročníka, z toho bolo 20 úspešných.

Plný počet bodov dosiahli traja žiaci Riško Boldiš a Samko Kolár z 5. B a Peter Herda z 5. A.

V kategórii Benjamín 6. a 7. ročník súťažilo 50 žiakov, z toho bolo 11 úspešných a v kategórii Kadet 8. a 9. ročník sa zapojilo 12 žiakov a 7 bolo úspešných.

Celkovo na našej škole sa zúčastnilo súťaže 151 žiakov a 66 úspešne.

Matematický klokan

Je medzinárodná matematická súťaž pre žiakov základných a stredných škôl. Na našej škole sa do nej v tomto školskom roku zapojilo 60 žiakov 1. – 6. ročníka.

Žiaci, ktorí dosiahli v jednotlivých kategóriách najlepšie hodnotenie:

Klokanko 1 – Samuel KRÁĽ – získal plný počet bodov

Klokanko 2 – Karolína URBANOVÁ

Klokanko 3 – Linda BOBOKOVÁ

Klokanko 4 – Richard BOLDIŠ

Peter HERDA – dosiahli rovnaký počet bodov

Školák 5 – Šimon BARTOŠÍK

Školák 6 – Jakub ŠLOSIARIK

VŠETKOVEDKO

Úspešní riešitelia

2. ročník - Viktor Polakovič

3.ročník - Linda Boboková, Sofia Čierťaska

4.ročník - Richard Boldiš, Samuel Kolár

LOGICKÁ OLYMPIÁDA

Úspešní riešitelia

Richard Boldiš, Samuel Kolár, Juraj Terek - postupujú do celoslovenského kola v Prešove

Všetkým úspešným súťažiacim gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu školy.