• Dosiahnuté výsledky

• Získané finančné prostriedky z  projektu: 97 114,08 eur

Aktivita asistent učiteľa - predpoklad bol zapojiť 3 žiaci, v sledovanom monitorovacom období bolo zapojených 8 žiakov, z toho 6 žien, 2 muži. Ukazovateľ je naplnený na 266,67%.Keďže nám počas priebehu projektu pribúdali integrovaní žiaci, obzvlášť, ktorí potrebovali pomoc od asistenta učiteľa, z tohto dôvodu sme zaradili do tejto aktivity viac žiakov, ako bol pôvodný plán, a preto sme dosiahli vysokú hodnotu tohto ukazovateľa pre túto aktivitu.

Aktivita školský psychológ - predpoklad bol zapojiť 8 žiakov, v sledovanom monitorovacom období bolo zapojených 25 žiakov, z toho 5 žien, 20 mužov. Ukazovateľ je naplnený na 312,5%. Tento vysoký nárast merateľného ukazovateľa dokazuje význam a pridanú hodnotu tohto projektu, pretože stále pribúdajú žiaci so ŠVVP potrebami. Keďže počas trvania projektu pribúdali žiaci so ŠVVP a vyžadovali si prácu so školským psychológom, zapojili sme viac žiakov, ako sme plánovali, čo len ukazuje pridanú hodnotu tohto projektu.