• Karate

• CVČ pri ZŠ v Hliníku nad Hronom prijíma deti a žiakov do krúžku KARATE, tak neváhaj a pridaj sa

• Jesenné účelové cvičenie 🍂🍁🌲👟

• Účelové cvičenie bolo tentokrát súčasťou nášho prvého školského týždňa, ktorý bol pre našich žiakov naozaj adaptačný. Počasie bolo ukážkové, a km v nohách našich žiakov i učiteľov by si zaslúžili určite poriadne veľkú medailu. Druhostupniarske "výpravy" si okrem svojej kondičky mohli overiť a doplniť aj svoje vedomosti zo svojho regiónu, pretože ich kroky viedli na bukovinský medokýš, na Szabóovu skalu, Kečku a Kamenné more. Jesenné účelové cvičenie zvládli naši žiaci na 1*.

A z potuliek po Bukovine majú naši siedmaci aj jeden milý zážitok:

"Veľké ĎAKUJEME posielame milému pánovi Melišovi z Bukoviny, ktorý nám urobil veľkú radosť výbornými nanukmi (kúpil ich pre celú našu siedmacku výpravu) . Vďaka nim sa nám turistika k bukovinskému medokýšu páčila ešte viac"

• Piatacky rovesnícky deň 🔑🗜️⚖️⚙️🔬⚗️⚱️

• patril celé štvrtkové dopoludnie našim piatakom. Ich starší spolužiaci z deviateho ročníka ich previedli 7 stanovišťami druhostupniarskych predmetov, s ktorymi sa v rozvrhu piataci stretnú po prvýkrát. To , čo ich na jednotlivých predmetoch čaká im zábavnou a zážitkovou formou sprostredkovali ich starší spolužiaci. Tí boli zo všetkých ročníkov a plnohodnotne zastúpili svojich pedagógov, ktorí na svojich "mladších kolegov" dohliadali v tento deň naozaj len z diaľky. Ďakujeme všetkým pedagógom a ich žiakom za prípravu a realizáciu tejto milej dopoludňajšej aktivity a veríme , že piatakom sa ich deň páčil. Vyzerá, že nám vznikla ďalšia každoročná tradícia.

• Informácia o organizácii vyučovania v termíne 5.9. 2023 - 8.9.2023

• V termíne 5.9.2023 - 8.9.2023 bude vyučovanie prebiehať v rozsahu:

1. stupeň: 4 vyučovacie hodiny denne;

2. stupeň: 5 vyučovacích hodín denne

a to nasledovne:

5. - 6. 9.2023 hodiny s triednym učiteľom;

7.9.2023 výučba podľa rozvrhu hodín (prvé 4 alebo 5 hodín);

8.9.2023 - 1. stupeň: výučba podľa rozvrhu hodín (prvé 4 hodiny);

2. stupeň: účelové cvičenie zamerané na Ochranu človeka a prírody (5 hodín)